راه های انتقال وجه اینترنتی ( کارت به کارت )

راه های انتقال وجه اینترنتی ( کارت به کارت ) , در این مطلب از سایت ونوس نت ، به شما بهترین و مطمئن ترین راههای پرداخت و انتقال وجه کارت به کارت از اینترنت و بدون نیاز رفتن به عابر بانک را توضیح می دهیم.

معرفی نرم افزارهای مطمئن برای انتقال وجه کارت به کارت بدون رفتن به عابربانک

همین ابتدا بگویم که اولین و بهترین راه ، نصب نرم افزار همراه بانک است حالا هر حسابی که دارید. مثلا اگر حساب شما بانک ملت است میتوانید با رفتن به هر یک از شعب بانک ملت نرم افزار بانک ملت را نصب کنید. همینطور اگر حساب شما بانک ملی است یا هر بانک دیگری

بار دیگر لازم است بگویم تا سطح سواد اینترنتی خود را بالاتر ببرید. ما از شما انتظار نداریم تا برنامه نویس شوید اما امروزه باید هر ایرانی یکی از نرم افزارهای همراه بانک را در گوشی خود نصب داشته باشد.

2- راه دوم استفاده از نرم افزار معروف آسان پرداخت است. در اینجا ما لینک مستقیم سایت نرم افزار آسان پرداخت را قرار داده ایم. با دانلود و نصب این نرم افزار می توانید موجودی حساب خود را مشاهده کنید ،شارژ بخرید ، انتقال وجه کارت به کارت انجام دهید ، بسته های اینترنتی را خرید کنید ، قبض موبایل ،برق گاز یا تلفن را پرداخت کنید و غیره

برای دانلود نرم افزار آسان پرداخت از سایت رسمی اینجا را کلیک کنید

3- راه سوم نرم افزار معروف هف هشتاد هست که بوسیله تلوزیون و برنامه خندوانه معروف شد. این نرم افزار هم امکان مشابهی دارد و البته قرعه کشی. آسان پرداخت نیز وعده قرعه کشی دارد ولی من فکر نمی کنم هیچ یک از این قرعه کشی ها واقعی باشد! اینقدر برنامه های مختلف و بانک های مختلف وعده سرخرمن قرعه کشی داده اند تا حالا باید همه ما یکی از برندگان این قرعه کشی ها بودیم ولی اینطور نیست.

بنابراین پیشنهاد می شود بین این نرم افزارها هر کدام سریعتر و بهتر و با خدمات بیشتری است از همان استفاده کنید و به وعده پوچ قرعه کشی ده میلیون تومانی و 500 میلیون تومانی اهمیتی ندهید.

من خودم هم از اینترنت بانک ملت ( برای فعال کردن به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کنید ) و هم از آسان پرداخت و هم از 780 استفاده می کنم.

برای دانلود نرم افزار هف هشتاد 780 از سایت رسمی اینجا را کلیک کنید

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *