احضار موکل : آموزش احضار موکل : چگونگی احضار موکل

احضار موکل : آموزش احضار موکل : چگونگی احضار موکل : آموزش علوم غریبه طلسم و دعا

 

✅احضار موکل چگونه است؟
🌀همانطور که پیش تر اعلام شد مُوَکِل از نژاد جن هاست و از اسم او مشخص است که چه وظیفه ای دارد موکل ها هر کدام از سوی خداوند متعال عهده دار وظایفی هستند.
️از جمله وظایف آن ها میتوان نام برد:
1⃣-درمان بیماری ها

2⃣-باطل کردن طلسم و جادو

3⃣-اخراج اجنه از بدن بیمار

4⃣-راهنمایی و ارشاد در امور دینی

5⃣-باطل کردن چشم زخم و…

🛐برای احضار موکل مکانی را انتخاب کرده که پاک و تمیز باشد و کسی به آنجا رفت و آمد نکند حتی صدای انسان هم به آن مکان نرسد زمین از خاک باشد.

💠خودتان کاملاً پاک و معطر باشید ابتدا که وارد مکان شدید انصراف عمار را بخوانید تا اجنه هایی که در مکان حضور دارند آنجا را ترک کرده تا مزاحم شما نشوند و سپس بعد از اتمام احضار عمل بازگرداندن اجنه را به مکان خود انجام دهید و انصراف عمار این است:

🔰انصراف عمار

🔵بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

⭕️إذَا زُلْزِلَتِ الأرْضُ زِلْزَالَهَا ﴿١﴾ وَأَخْرَجَتِ الأرْضُ أَثْقَالَهَا ﴿٢﴾ وَقَالَ الإنْسَانُ مَا لَهَا ﴿٣﴾ یَوْمَئِذٍ تُحَدِّثُ أَخْبَارَهَا ﴿٤﴾ بِأَنَّ رَبَّکَ أَوْحَى لَهَا ﴿٥﴾ یَوْمَئِذٍ یَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا اشتاتا اشتاتا انصرفوا انصرفوا انصرفوا یا عمار هذه المکان بحق ملک الغالب علیکم ۷مرتبه

🚫بازگرداندن

🔃عودو علیٰ مکانکم یا عمار هذه المکان

🔳دیوارهای مکان را کامل تمیز کرده و روی زمین خاکی شروع به رسم مندل میکنیم. همانطور که میدانید مندل دایره ای است که روی زمین رسم میکنند تا داخل آن بمانند تا پایان عمل دعوت، احضار و تسخیر که از شر اجنه شرور در امان بمانند. برای دعوت های آسان و کم خطر مندل را روی پارچه حریر و دعوت های خطرناک و سخت روی زمین خاکی رسم شود.

🍵در هنگام احضار از بخورات خوشبو استفاده کنید که برای هر دعوت متفاوت است برای بعضی از احضارات مقل ازرق و سندروس و برای برخی مشک، مستکی و سوسن لبان و برای برخی لبان نر و ذکر همراه با جاوی و… مورد استفاده قرار میگیرد.

✍️در هنگام رسم مندل برای هر خط از دایره یک سوره قرآنی رسم میکنید مانند:

1⃣-خط اول:آیت الکرسی و چهارقل

2⃣-خط دوم:آیت الکرسی و کوثر

3⃣-خط سوم:فتح و فیل

4⃣-خط چهارم:آیت الکرسی و چهارقل

🌋شکل اصلی مندل در قالب عکس تقدیم شما عزیزان خواهد شد.

☯️در داخل مندل عزیمه ی مورد نظر و مربوط به هر موکلی که هست را مداومت کرده طبق دستورالعمل تا احضار شود و عهد و پیمان ببندید. هر کس ادعا کند و بگوید که موکل دارد شیاد و کلاهبردار است به این دلیل اولین عهدی که با موکل میبندید فاش نکردن این راز است.

☢️هر گاه خواستی احضار موکل کنی که تو را در امورات زندگی و کارها یاری کند باید ((7)) روز را روزه گرفته و ترک حیوانی کنی و نان جو و خرما بخوری و از همه مهمتر اذن انجام اعمال را داشته باشید و تا پایان عمل احضار از مندل خارج نشوید.

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0