دانلود رایگان کتاب رموز اعتماد به نفس در زندگی و کار

دانلود رایگان کتاب رموز اعتماد به نفس در زندگی و کار pdf از برایان تریسی, در این مطلب از سری کتاب های روانشناسی موفقیت کتاب رموز اعتماد به نفس در زندگی و کار برای همه ، از برایان تریسی را برای شما آماده کرده ایم.

اعتماد به نفس برایان تریسی دانلود دانلود PDFدانلود رایگان کتاب الکترونیکی رموز اعتماد به نفس از برایان تریسی دانلود کتاب دانلودکتاب رموز اعتماد به نفس از برایان تریسی رموز موفقیت رموزپیروزی روانشناسی -فایلهای متنی و کتاب کتاب کتاب pdf رموز اعتماد به نفس از برایان تریسی کتاب اعتماد به نفس کتاب رموز اعتماد به نفس در زندگي و كار

توضیحات:

اعتماد به نفس اساس موفقیت ها و پیروزی های بزرگ است.
شما می توانید از عهده ی هرکاری برآیید به شرط آنکه شدیدا خواستار آن باشید.
مردم عادی امید و آرزو دارند افراد متکی به نفس هدف و برنامه
عدم توانایی نداشتن شرایط مناسب نیست که مانع پیشرفت شماست. مانع واقعی نداشتن اعتماد به نفس است.
از خودتان بپرسید: اگر شکست ناپذیر بودم چه رویایی در سر می پروراندم؟

 

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی رموز اعتماد به نفس از برایان تریسی

 

هر یک از کتاب‌های «کوچک بزرگ» درباره یکی از موضوعات اساسی زندگی مطالب اصلی چندین کتاب بزرگ و راهنمایی‌های ارزشمند دانشمندان و متفکران بسیاری را از سراسر جهان و از گذشته تا امروز در کتابی کوچک جمع می‌کند. این کتاب‌ها که در ظاهر کوچک و در باطن بزرگ هستند از حاشیه‌روی خود‌داری کرده و با زبانی روشن، اصول مهم و نکات کاربردی را ارائه می‌کنند. هرچند هر کدام از این گفتار‌های کوتاه به تنهایی نیز راهگشا هستند. اما عدم تضاد و وجود هماهنگی میان آنها نشان می‌دهد که همگی عناصر یک نظام هستند. همان نظامی که همه انسان‌های موفق دانسته یا ندانسته از آن پیروی می‌کنند و میزان موفقیت هر کس در زندگی به میزان هماهنگی وی با این نظام بستگی دارد. از این رو درک و به کار‌گیری این راهکار‌ها می‌تواند زندگی هر یک از ما را کاملا دگرگون کند.

 

عنوان: دانلود کتاب رموز اعتماد به نفس در زندگی و کار برای همه
نویسنده: برایان تریسی
فرمت: PDF
زبان: فارسی
تعداد صفحات: ۲۲
نویسنده / مترجم : برایان تریسی / کورش طارمی – اشرف رحمانی

کتاب رموز اعتماد به نفس در زندگی و کار

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0