دانلود رایگان کتاب غول درون از هری کارپنتر pdf

دانلود رایگان کتاب غول درون از هری کارپنتر pdf ضمیر ناخودآگاه شما چیست و چگونه کار می کند؟

ضمیر ناخود آگاه شما چطور کار میکند و چگونه از آن استفاده کنیم

این کتاب روانشناسی را می توانید بصورت کاملا رایگان از سایت ونوس نت دانلود نمایید

کتاب غول درون یک راهنمای تکنیکی است، تکنیک ها و آموزش های کتاب غول درون مرموز یا متافیزیکی نیستند . یاد گیری آنها ساده است و این تکنیکها به سادگی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا این اطلاعات پایه ای هستند و باید توسط هر کسی که علاقمند به دستیابی به موفقیت و بهبود همه جانبه زندگی اش است ، فرا گرفته شود. (ضمیر ناخودآگاه و موفقیت )

غول درون یک تاب راهنما است که روش های منسجمی برای دستیابی به اهداف ، تغییر عادات نامطلوب و غیره فراهم می کند.

دانستن نحوه کارکرد ضمیر ناخودآگاه حلقهٔ گمشده برای دستیابی به موفقیت است. روش‌های استفاده از آن آسان است، اما اگر ندانید ضمیر ناخودآگاهتان چطور کار می‌کند، احتمالاً شکست می‌خورید. کلید موفقیت دسترسی به ضمیر ناخودآگاه از طریق یک حالت ذهنی تغییر یافته است. تکرار عبارات تاکیدی برای ضمیر ناخودآگاه در حالت نرمال و بیدار بیشتر از منفعت ضرر دارد. باید یاد بگیرید که وارد حالت مغزی طبیعی آرام بشوید تا به قلمرو ضمیر ناخودآگاه نفوذ کنید. اگر تغییر خاصی در تضاد با باورهای ناخودآگاه شما باشد، نمی‌توانید اراده کنید که تغییر کنید. می‌توانید در تمام طول روز به هدفتان فکر کنید، اما در حقیقت این کافی نیست، و می‌تواند بر علیه شما عمل کند.

ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه شما عملکرد کاملاً متفاوتی دارند. شما نیاز دارید که قبل از بهره گرفتن کامل از قابلیت‌های ضمیر ناخودآگاه تفاوت‌های آنها را بدانید.

در کتاب غول درون چه خواهید آموخت ؟

هری کارپنتر، غول درون را یک توصیف کاملاً کاربردی از نحوهٔ کار کرد ضمیر ناخودآگاهمان می‌داند. قوانینی که ضمیر ناخودآگاه از آنها پیروی می‌کند، نحوه برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه بهمراه ۱۵ روش ثابت شده برای استفاده از ضمیر ناخودآگاه در اینجا بیان شده است.

غول درون همان ضمیر ناخودآگاه است که اغلب نمی‌دانیم چگونه کار می‌کند و چگونه باید از آن استفاده کنیم؟ هدف این کتاب هم همین است.

راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی از جمله کاهش وزن ، خوشبختی و آرامش ذهنی شما که در اینجا جمع آوری شده است.

بخشی از کتاب غول درون

ضمیر ناخودآگاه شما مانند هر غول مهربان آرزوهای شما را برآورده خواهد کرد. به شما کمک خواهد کرد که به اهدافتان دست پیدا کنید . تمام کاری که باید انجام دهید این است که یاد بگیرید ارباب او باشید نه برده او.

این که بیاموزید بیشتر از ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید آسان است و در این کتاب شما می آموزید:

عادات نامطلوب را تغییر دهید

احترام به نفس را افزایش دهید

سریعتر یاد بگیرید و بیشتر حفظ کنید

موفق باشید

حافظه تان را بهبود ببخشید ( بازیابی اطلاعات خود )

به خودتان انگیزه بدهید  و عادات کاری را بهبود ببخشید

روی ورودی ضمیر ناخودآگاهتان نظارت داشته باشید

کاملا آرامش بیابید و بهتر بخوابید

چطور به سرعت یک روحیه افسرده را به یک روحیه شادمان تبدیل کنید

و…

هری کارپنتر در انتهای کتاب غول درون چهار مفهوم کلیدی را برای مؤثر کردن نیایش های شما ضروری می داند که درباره آنها نیز توضیح داده است . این مفاهیم عبارتند از :

  1. در حالت آلفا / تتا دعا کنید!
  2. تاکیدی باشید.
  3. مصمم باشید
  4. ضمیر ناخودآگاهتان را از ایمان سرشار کنید.

 

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0