دانلود رایگان کتاب 21 راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته pdf

دانلود رایگان کتاب 21 راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته pdf یکی از بهترین آثار برایان تریسی در زمینه روانشناسی موفقیت .چگونه می توانید سریع تر از حد تصورتان به استقلال مالی دست پیدا کنید ؟ کسب درآمد واقعی و پایدار در زندگی تان را بیاموزید.

خواندن این کتاب فوق العاده به همه دوستان پیشنهاد می شود.

معرفی کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته

در کتاب ۲۱ راز میلیونر خود ساخته، برایان تریسی (Brain tracy) می‌خواهد چیزی را به شما یاد بدهد که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. این ایده‌ها، بینش‌ها و استراتژی‌ها، سکوی پرتابی‌ برای موفقیت مالی میلیون‌ها مرد و زن از تمامی قشرهای جامعه بوده است.

اصول گفته شده در کتاب ۲۱ راز میلیونر خود ساخته ساده و موثر بوده و به‌کارگیری آن‌ها به نسبت آسان است. هر یک از آن‌ها بر اساس تحقیقات وسیع و مصاحبه‌هایی با هزاران میلیونر خودساخته نوشته شده است. این اصول آزمایش‌شده و دوباره و دوباره درستی آن‌ها به اثبات رسیده است. اگر شما نیز آن‌ها را بدانید و در زندگی خودتان به کار بگیرید در مورد شما نیز موثر خواهد بود.

ما در بهترین دوره در کل تاریخ بشریت زندگی می‌کنیم. افراد بیشتر و بیشتری امروزه ثروتمند می‌شوند. این‌ها کسانی بودند که از صفر شروع کردند. امروزه بیش از ۵ میلیون میلیونر در آمریکا وجود دارند که اکثر آن‌ها خود ساخته هستند و این تعداد ١۵ الی ۲۰ درصد افزایش می‌یابد. ما حتی میلیونرهای خودساخته‌ای داریم که بیش از ١۰۰ میلیون ارزش مالی دارند و بیش از ۲۰۰ میلیاردر داریم. ما، هرگز این مدل سریع خلق ثروت را در کل تاریخ بشریت شاهد نبوده‌ایم.

جملات برگزیده کتاب ۲۱ راز میلیونر خود ساخته:

– افراد موفق بیشتر مواقع درباره اهدافشان فکر می‌کنند.
– اولین بخش یکپارچگی وجود این است که با خودتان در همه موارد صادق باشد.
– افراد موفق افرادی مصمم هستند و بیش از افراد عادی و معمولی، روش‌های مختلف را امتحان می‌کنند.
– قانون پیچیدگی انسجام می‌گوید فردی که می‌تواند بیشترین مقدار اطلاعات را تلفیق کرده و استفاده کند ، خـیلی زود به رأس حیطه  کاریش ارتقا پیدا می‌کند.
– وقتی که شما مشغول انجام دادن کاری هستید که عاشق آن هستید، به نظر می‌رسد یک سیر دائمی هیجان، انرژی و ایده‌ها، برای انجام کار دارید. در این صورت کار را بهتر انجام می‌دهید.

معرفی برخی دیگر از آثار و کتاب های برایان تریسی

راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید, کتاب هدف , کتاب

قورباغه‌ات را قورت بده , کتاب

فکرتان را عوض کنید تا زندگی‌تان تغییر کند , کتاب قدرت بیان

 

 

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0