کتاب ناطور دشت( ناتور دشت) دانلود pdf

کتاب ناطور دشت( ناتور دشت) دانلود pdf,  نوشته جی.سلینجر,

چیزی که در مورد یه کتاب خیلی حال می‌ده
اینه که وقتی آدم کتاب رو تموم می‌کنه دوس داشته باشه که نویسنده‌ش دوست صمیمی‌ش باشه
و بتونه هر موقع دوست داره یه زنگی بش بزنه …!

#ناتور_دشت
جی_سلینجر

 

معرفی کتاب

«ناطورِ دشت» یا «ناتورِ دشت» نام رمانی اثر نویسنده آمریکایی «جروم دیوید سالینجر» است که در ابتدا به صورت دنباله‌دار در سال‌های ۱۹۴۵-۴۶ انتشار یافت.

این رمان کلاسیک که در اصل برای مخاطب بزرگ‌سال منتشر شده بود، به دلیل درون‌مایه طغیان‌گری و عصبانیت نوجوان داستان، مورد توجه بسیاری از نوجوانان قرار گرفت.

خلاصه داستان

کتاب «ناطور دشت»، قصه نوجوان هفده‌ساله‌ای است به اسم هولدن کالفیلد. هنگام روی دادن اتفاقات داستان، هولدن شانزده سال دارد و در مدرسه شبانه‌روزی درس می‌خواند. او حالا درست پیش از کریسمس، به خاطر وضعیت بحرانی درس هایش از دبیرستان اخراج می شود و مجبور است به خانه‌ شان در نیویورک بازگردد.

تمام ماجراهای رمان ناطور دشت، در طول سه روز، که هولدن در مسیر بازگشت قرار دارد، اتفاق می‌ افتد. او تصمیم دارد که تا وقتی که نامه اخراجش به دست پدر و مادرش می‌‌رسد و آب‌‌ها کمی از آسیاب می‌افتد، به خانه باز نگردد.

به همین خاطر، از زمانی که از مدرسه خارج می‌شود، چند روز را سرگردان و بدون مکان مشخصی سپری می‌کند و این چند روز سفر و گشت و گذار، نمادی است از سفر هولدن از کودکی به دنیای جوانی و از دست دادن معصومیتش، در جامعه ای پر هرج و مرج.

جالب است بدانید که هولدن کالفیلد، دومین شخصیت محبوب رمان ها در سراسر دنیاست

همچنین برای دانلود صدها عنوان کتاب کمیاب و نایاب ، در کانال تلگرام ما عضو شوید

https://t.me/mercibook

  • admin
  • هیچ
  • 177 views
  • 17 آگوست 19
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0